Педрада № 9

Дата: 18.02.2022 09:18

від «04» жовтня  2021  року

Великолепетиської районної ради

Голова педагогічно ради: Мітяєва Н.І.

1. Про виконання рішень педради № 8
  2. Про затвердження Положення про бухгалтерську службу
  3. Про затвердження Положення про вповноважену особу
  4. Про затвердження Положення про електронні лікарняні

По першому питанню слухали: ЗНВР Кипру О.С. про здійснення організації інклюзивної форми навчання, педагогічного патронажу з дітьми з особливими освітніми потребами, про проблеми адаптації учнів 5 класу в інклюзивному класі, про розробку індивідуальних програма розвитку.

Виступили: директор закладу Мітяєва Н.І., вчителі Супрун Т.П., Богуш Н.М., Шинкарецька І.А., Семешко Л.Ф. про задовільну роботу педагогічного колективу над реалізацією обласної науково-методичної проблеми. Практичний психолог Курас В.А., асистенти учителя Кипра Т.А., Павлюк І.А., Болобан Ю.Ю. про роботу психолого-педагогічної команди закладу, труднощі, які виникають та шляхи їх подолання. Асистент учителя Шинкарецька І.А. про роботу з батьками дітей з ООП, налагодження тісної співпраці.

Ухвалили:  вважати виконання рішення педради задовільним.

По другому питанню слухали: голову профспілкового комітету Богуш Н.М., яка представила Положення про бухгалтерську службу з якісною і доступною презентацією.

Виступили: директор закладу Мітяєва Н.І., ЗНВР Кипра О.С. про відповідність Положення всім чинним нормам законодавства.

Ухвалили: затвердити Положення про бухгалтерську службу Князегригорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

По третьому питанню слухали: директора закладу, голову педагогічної ради Мітяєву Н.І., яка представила Положення про вповноважену особу, згідно з яким відповідальною за організацію та проведення спрощених закупівель призначається бухгалтер закладу.

Виступили: всі представники колективу з пропозиціями і обговоренням Положення про вповноважену особу.

Ухвалили: затвердити Положення Про вповноважену особу.

По четвертому питанню слухали: ЗНВР Кипру О.С., яка представила Положення про електронні лікарняні,  під час якого було проведено презентацію про комісію з соціального страхування.

Виступили: директор закладу Мітяєва Н.І. про обов’язки членів комісії з соціального страхування, про процедуру опрацювання електронного лікарняного (листка непрацездатності). Голова профспілкового комітету Богуш Н.М. про  створення комісії, кількості її членів від кожної сторони та строк їх повноважень, які вирішуються на спільних зборах представників трудового колективу та роботодавця і його уповноважених осіб. Бухгалтер закладу Протасевич К.В. про порядок нарахування під час дії електронного лікарняного.

Ухвалили: затвердити Положення про електронні лікарняні

Голова педагогічної ради                                    Мітяєва Н.І.