Педрада № 11

Дата: 18.02.2022 09:18

від «31» грудня 2021  року

Великолепетиської районної ради

Голова педагогічно ради: Мітяєва Н.І.

1. Про виконання рішення педагогічної ради № 10
  2. Про  підсумки І семестру
  3. Про визнання підвищення кваліфікації за 2021 рік
  4. Про затвердження плану підвищення кваліфікації на 2022 рік

1.По першому питанню слухали: ЗНВР Кипру О.С. про хід підвищення  кваліфікації асистентів вчителів та вчителів Князегригорівського  ЗЗСО І-ІІІ ст., які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у 2022/2023 н.р.-100% педпрацівників, які будуть викладати у 5 класі пройшли підвищення кваліфікації.  Мітяєва Н.І., учителі початкових класів Кучук Л.В., Голуб Т.І., Селіванова Н.В., Ткач Н.В. про оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладу освіти та успішне впровадження фіксації результатів навчання у свідоцтво досягнень.

Ухвалиливважати виконання рішення педради № 10 задовільним.

По другому питанню слухали: директора закладу Мітяєву Н.І. про роботу закладу і завершення І семестру. Класних керівників 1-11 класів про результати закінчення І семестру. ЗНВР Кипра О.С. узагальнила звіти й оголосила результати закладу освіти: в закладі навчається 146 учнів, з них 60 учнів 1-4 класів мають формувальне оцінювання, 86 учнів оцінюються, з них: високого рівня 4 учні (5 %), достатнього рівня 18 учнів (21 %), середнього рівня 38 (44%), початкового 26 (30 %).

Виступили: класні керівники про закінчення І семестру, вчителі-предметники повідомили про навчання окремих учнів, які потребують допомоги, особисто-зорієнтованого підходу.

Ухвалили: визнати роботу закладу  за І семестр на належному рівні

По третьому питанню слухали: ЗНВР Кипру О.С. з інформацією, що всі 21 педагогічні працівники  пройшли підвищення кваліфікації згідно з Положенням про порядок визнання результатів  підвищення кваліфікації педагогічних працівників Князегригорівського закладу загальної середньої освіти. Внесла пропозицією кожному вчителю презентувати свої результати про підвищення кваліфікації за 2021 рік. (Додаток додається)

Виступили: учителі підвищення кваліфікації у 2021 році і представили свої сертифікати, які не потребують підтвердження: Мітяєва Н.І. – 30 годин, Кипра О.С.- 40 годин, Богуш Н.М. - 65 годин, Шинкарецька І.А. – 56 годин, Селіванова Н.В. – 74 години, Кучук Л.В. – 34 години, Голуб Т.І. – 62 години, Карнаух О.В. – 55 годин, Курас В.А. – 32 години, Супрун Т.П. – 60 годин, Супрун В.В. – 53 години, Ткач Л.В. – 62, Кипра Т.А. – 60, Борсук Л.Л. -  62 години, Ткач Н.В. – 50 годин, Кондрашова Ю.В. – 70 годин, Семешко Л.Ф. – 58 годин, Попович Н.М. – 49 годин, Болобан Ю.Ю. – 30 годин, Павлюк І.А. – 76 годин, Рєпко Ю.А.- навчається на ІV курсі ХДУ.

Ухвалили: 20 педагогічним працівникам - зарахувати години підвищення кваліфікації відповідно до сертифікатів.  Учителю Рєпко Ю.А. зарахувати 30 годин підвищення кваліфікації так, як вона  навчається у педагогічному університеті і відвідувала заняття протягом року.

По четвертому питанню слухали: ЗНВР Кипру О.С. про  представлені плани підвищення кваліфікації на 2022 рік. Кожен вчитель обрав на сайті ХАНО відповідну тему і напрям підвищення кваліфікації.

Виступили: педагоги закладу із планами підвищення кваліфікації (Додаток 2)

Ухвалили: затвердити план підвищення кваліфікації.

Голова педагогічної ради                                         Мітяєва Н.І.

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2