педрада № 7

Дата: 18.02.2022 09:15

від «30»  червня  2021  року

Великолепетиської селищної ради

Голова педагогічної ради: Мітяєва Н.І.

1. Про виконання рішень педагогічної ради № 6
  2. Про видачу свідоцтв про повну загальну середню освіту учням 11 класу.

По першому питанню слухали: ЗНВР Кипру О.С. про виконання рішення педагогічної ради № 6, на виконання якої  учням 9 класу видані свідоцтва про базову загальну середню освіту.

Виступили: класний керівник 9 класу Борсук Л.Л. про успішне проведення урочистого вручення свідоцтв дев'ятикласникам.

Ухвалили: вважати питання, розглянуті на засідання педагогічної ради № 6 виконаними.

По другому питанню слухали:  директора закладу Мітяєву Н.І., яка поінформувала присутніх про те, що закінчилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, у якій брали участь учні 11 класу, керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008 №319, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 06.05.2008 за №383/15074, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні» наказ Міністерства освіти і науки України №306 від 17.03.2015 року зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 31.03.2015 року за № 354/26799, наказу Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року № 1262 «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 листопада 2020 року за № 1153/35436, на підставі річного оцінювання педагогічна рада має ухвалити рішення про випуск учнів 11 класу, які закінчили навчальний заклад у 2020- 2021 навчальному році та закінчити 2020- 2021 навчальний рік.

Ухвалили:  випустити з закладу у 2021 році учнів 11 класу. Вручити свідоцтва звичайного зразка про повну загальну середню освіту учням:

Вітвіцькому Євгену Олеговичу

Карпуку Миколі Сергійовичу

Курас Софії-Анастасії

Оксененку Ярославу Романовичу

Шулешко Анатолії Анатолійовичу

Шулешко Вікторії Володимирівні

Випустити з закладу, вручити свідоцтво про повну загальну середню освіту особливого зразка та золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» ученицям 11 класу:

Звонарьовій Ірині Віталіївні

Кирилюк Дарині Олександрівні

Директору закладу Мітяєвій Н.І. видати наказ про випуск учнів 11 класу.

Голова педради                                            Мітяєва Н.І.