Інклюзивне навчання. Педагогічний патронаж

Дата: від до Скинути

Засідання психолого-педагогічної команди супроводу з фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру Великолепетиської селищної ради

11 січня відбулося засідання психолого-педагогічної команди супроводу з фахівцями ІРЦ Великолепетиської селищної ради. В ході засідання були визначені рівні підтрики дітей з ООП в інклюзивних класах нашого закладу.

15:15 21.01.2022

10 січня 2022 року у Князегригорівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів провела засідання шкільна психолого-педагогічна команда супроводу. Під час засідання велося обговорення змін змінами у ПОРЯДКУ організації інклюзивного навчання у ЗЗСО, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 № 957, де введено поняття «рівні підтримки»-обсяг тимчасової або постійної підтримки в навчанні дітей, які цього потребують; змінено кількість дітей з ООП, які можуть бути в інклюзивній групі (залежно від рівня підтримки, якого потребує дитина) запропонована форма для складання індивідуальної програми розвитку (ІПР).

14:56 21.01.2022